2. Verfahren
Verfahren
Titel: Krajský koordinátor pro provádění prevence v oblasti bezpečnosti silničního provozu a dopravní výchovy v hlavním městě Praze
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění a provádění prevence v oblasti bezpečnosti silničního provozu a dopravní výchovy v hlavním městě Praze. Podrobná specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky je uvedena v návrhu smlouvy. Návrh smlouvy tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Zadavatel stanoví, že tato veřejná zakázka není rozdělena na části ve smyslu § 35 zákona. Dodavatelé podají svoji nabídku na celý předmět plnění této veřejné zakázky, jak je požadováno v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: VZ-16-170/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nabídková cena může být měněna na návrh dodavatele o změnu průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále jen ,,míra inflace") vyhlášeného Českým statistickým úřadem za předcházejících 12 kalendářních měsíců, přičemž rozhodným okamžikem pro stanovení míry inflace je 31. prosinec předcházejícího roku. Tato změna může být poprvé uplatněna pro cenu plnění za poskytování služeb od l. ledna 2028 a při míře inflace vyšší než 5 %. Nabídková cena za poskytování služeb uvedená v příloze č. 1 návrhu smlouvy může být změněna maximálně o 12 %. Bližší podmínky jsou stanoveny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace.