2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding schoonmaakdienstverlening gemeente Lansingerland
Beschreibung: Aanbesteding voor het schoonmaakonderhoud, glasbewassing en sanitaire verbruiksartikelen gemeente Lansingerland 450.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaakdienstverlening en leveren sanitaire verbruiksartikelen gemeente Lansingerland
Beschreibung: Aanbesteding voor het schoonmaakonderhoud en sanitaire verbruiksartikelen gemeente Lansingerland 360.000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De koper behoudt zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst).
Los: LOT-0002
Titel: Glasbewassing Gemeente Lansingerland
Beschreibung: Aanbesteding glasbewassing gemeente Lansingerland 90000
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung