2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou insulin degludek
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků (dále také „zboží“) dle potřeb zadavatele. Klasifikace předmětu veřejné zakázky: 33615000-4 – Antidiabetika ATC: A10AE06 - INSULIN DEGLUDEK Specifikace zboží: Insulinum Degludecum 100 U (3,66 mg) v 1 ml injekčního roztoku – injekční roztok v zásobní vložce (Penfill) - 300 originálních balení 5 x 3 ml Insulinum Degludecum 200 U (7,32 mg) v 1 ml injekčního roztoku – předplněné pero (Flex Touch) - 4 116 originálních balení 3 x 3 ml
Vorherige Bekanntmachung: 253467-2023
Interne Kennung: DNS/LEK/26/05
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33615000 Antidiabetika
5. Los
Los: LOT-0001