2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego Centrum Medycyny Cyfrowej Silesia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został ujęty w Dokumentacji postępowania to jest: a) w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ) b) w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ), c) w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4 do SWZ)
Interne Kennung: RZP/PN/9/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiot zamówienia - CMC
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie systemu informatycznego Centrum Medycyny Cyfrowej Silesia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został ujęty w dokumentacji postępowania to jest: a) w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ) b) w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ), c) w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4 do SWZ)