501700-2026 - Ergebnis
Tschechien – Versicherungen – Výběr poskytovatele služby – Pojištění města Kaplice a jeho organizací
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýběr poskytovatele služby – Pojištění města Kaplice a jeho organizací
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pojištění majetku a pojištění odpovědnosti, flotilové pojištění vozidel a pojištění lesních porostů města Kaplice, a to s možností automatické prolongace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1- Pojištění majetku a odpovědnosti
BeschreibungPojištění majetku a odpovědnosti města Kaplice
Interne KennungČást 1- Pojištění majetku a odpovědnosti
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen
Beschreibung der Optionen- budoucí plánované investice; - nabytí nového majetku do vlastnictví zadavatele zohledněné příslušeným navýšením pojistných částek; - budoucí úprava pojistné hodnoty majetku zadavatele dle inflačních koeficientů ČSÚ zohledněná příslušným navýšením pojistných částek; - budoucí úprava limitů a sublimitů pro pojištění odpovědnosti dle inflačních koeficientů ČSÚ nebo v důsledku změny legislativy upravující výši odškodnění; - rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.).
LosLOT-0003
TitelČást 3 - Pojištění lesních porostů
BeschreibungPojištění lesních porostů města Kaplice
Interne KennungČást 3 - Pojištění lesních porostů
Beschreibung der Optionen- rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.).
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Pojištění vozidel
BeschreibungPojištění vozidel města Kaplice
Interne KennungČást 2 - Pojištění vozidel
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Beschreibung der Optionen- budoucí úprava seznamu pojištěných vozidel pro zohlednění nově pořízených nebo naopak vyřazených vozidel; - rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.).