2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie upgrade implementacyjnego systemu IFS Application do wersji IFS Cloud oraz świadczenie usług utrzymania i rozwoju systemu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: ,,Wykonanie upgrade implementacyjnego systemu IFS Application do wersji IFS Cloud oraz świadczenie usług utrzymania i rozwoju systemu”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawarto w Istotnych postanowieniach umowy co stanowi Załącznik nr 7 do SWZ oraz w załączniku nr 9 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawa prawna: art. 138 ust. 2 pkt. 2) Podstawa faktyczna: W przeprowadzonym uprzednio postępowaniu nie zostały złożone żadne oferty niepodlegające odrzuceniu. Powtórzenie postępowania w skróconym terminie jest uzasadnione pilną potrzebą rozpoczęcia upgrade systemu ERP, który będzie trwał kilka miesięcy i musi zostać zakończony przed terminem planowanego wdrożenia KSeF tj. 1.04.2026. Dodatkowo, producent oprogramowania znacząco podwyższa koszty utrzymania referencyjnych baz danych, niezbędnych przy modyfikacjach systemu, dla użytkowników którzy nie rozpoczęli procesu upgradu starszych wersji systemu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonanie upgrade implementacyjnego systemu IFS Application do wersji IFS Cloud oraz świadczenie usług utrzymania i rozwoju systemu