See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa agregatu prądotwórczego o mocy nie mniejszej niż 640 kVA na podwoziu samojezdnym samochodu ciężarowego terenowego z napędem 4x4
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa agregatu prądotwórczego o mocy nie mniejszej niż 640 kVA na podwoziu samojezdnym samochodu ciężarowego terenowego z napędem 4x4
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/00913/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa agregatu prądotwórczego o mocy nie mniejszej niż 640 kVA na podwoziu samojezdnym samochodu ciężarowego terenowego z napędem 4x4.