See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 4. Wykonawca na wszystkie zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki mogą być wprowadzone do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 5. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione produkty farmaceutyczne/leki do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 51781-2025
Interne Kennung: DZ.282.02.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 1 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Alteplase 50 mg/50 ml x1 fiolka + rozpuszcz opakowanie 4,00 2 Flecainide 50mg x 30 tabl opakowanie 10,00 3 Milrynon 1mg/ml x 10 amp opakowanie 2,00 4 Sacubitrilum + Valsartanum 24/26mg x 28 tabl opakowanie 20,00 5 Sacubitrilum + Valsartanum 49/51mg x 56 tabl opakowanie 10,00
Interne Kennung: PAKIET 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty farmaceutyczne/leki celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
Los: LOT-0003
Titel: 3 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 3 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Aciclovirum 250mg iv x 5 fiolek opakowanie 100,00 2 Teicoplaninum 400 mg x fiolka + 1 amp .rozp. opakowanie 50,00
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 4 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Antytoksyna jadu żmij x 1 szt opakowanie 3,00
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 5 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Gancyclovir proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzju 500mg x 5 fiolek opakowanie 50,00
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 6 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Semaglutyd 0,25mg , 1 wstrzykiwacz 1,5ml + 4 igły opakowanie 10,00 2 Semaglutyd 0,5mg , 1 wstrzykiwacz 1,5ml + 4 igły opakowanie 10,00 3 Dulaglutyd 1,5mg/0,5ml opakowanie 20,00
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 7 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Immunoglobulina ludzka roztwór dożylny 5% 2,5g/50ml (wzbogacona we frakcję IgM min6% fiolka 20,00 2 Immunoglobulina ludzka roztwór dożylny 5% 5,0g/100ml (wzbogacona we frakcję IgM min 6% fiolka 50,00
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 8 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Immunoglobulina ludzka z frakcją IgG roztwór dożylny 5% obj 50ml fiolka 10,00 2 Immunoglobulina ludzka z frakcją IgG roztwór dożylny 5% obj /100ml, fiolka 40,00
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 9 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Albumina ludzka 20% 50 ml fiolka 200,00 2 Albumina ludzka 20% 100ml fiolka 600,00
Interne Kennung: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: 10 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 10 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Enoxaparinum natrcium 0,02g / 0,2 ml x 10 ampułkostrzykawek opakowanie 100,00 2 Enoxaparinum natrcium 0,06g / 0,6 ml x 10 ampułkostrzykawek opakowanie 200,00 3 Enoxaparinum natrcium 0,1g / 1 ml x 10 ampułkostrzykawek opakowanie 20,00 4 Enoxaparinum natricum 0,04g / 0,4 ml x 10 ampułkostrzykawek opakowanie 500,00 5 Enoxaparinum natricum 0,08g / 0,8 ml x 10 ampułkostrzykawek opakowanie 180,00 6 Enoxaparinum natricum 0,12g / 0,8 ml x10 ampułkostrzykawek opakowanie 30,00 7 Enoxaparinum natricum 0,15g / 1,0 ml x 10 ampułkostrzykawek opakowanie 10,00
Interne Kennung: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: 11 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 11 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Fondaparyna 0,0025g/0,5 ml x 10 ampułkostrzykawek opakowanie 10,00 2 Fondaparyna 0,0075g/0,6 ml x 10 amułkostrzykawek opakowanie 2,00
Interne Kennung: PAKIET 11