2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonywania pogwarancyjnych przeglądów technicznych, diagnostyk i napraw analizatorów, automatycznych liczników leukocytów, foteli do pobierania krwi, hemoglobinometrów, łaźni wodnych, mikroskopów oraz pH-metrów w Terenowych Stacjach i Zespole Medycznym w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wykonywania pogwarancyjnych przeglądów technicznych, diagnostyk i napraw analizatorów, automatycznych liczników leukocytów, foteli do pobierania krwi, hemoglobinometrów, łaźni wodnych, mikroskopów oraz pH-metrów w Terenowych Stacjach i Zespole Medycznym w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ. 2. Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 4. Odbiorca przedmiotu zamówienia: 1) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Krakowie, ul. Wrocławska 1-3; 30-901 Kraków, 2) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ we Wrocławiu, ul. R. Weigla 5; 53-115 Wrocław, 3) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Gdańsku ul. Polanki 117; 80-305 Gdańsk, 4) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Ełku, ul. Kościuszki 30; 19-300 Ełk, 5) Zespół Medyczny WCKiK SPZOZ w Warszawie, ul. Szaserów 128; 04-141 Warszawa 6) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Lublinie, ul, AL Racławickie 23; 20-034 Lublin, 7) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Szczecinie, ul. Piotra Skargi 8; 71-965 Szczecin, 8) Terenowa Stacja WCKiK SPZOZ w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy 5; 85-915 Bydgoszcz.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Analizatory immunohematologiczne IH-500
Beschreibung: Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji do pełnej wysokości zamówienia podstawowego określonego w załączniku nr 1 do umowy. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości usług nastąpi w sytuacji pozyskania dodatkowego sprzętu medycznego w trakcie trwania umowy, konieczności wykonania dodatkowych napraw lub konserwacji uszkodzonego sprzętu, którego uszkodzenie lub awaria nastąpiła w trakcie trwania umowy oraz w sytuacji stwierdzenia podczas przeglądu lub konserwacji dodatkowych uszkodzeń niemożliwych do wykrycia przed rozpoczęciem wykonania usługi, lub decyzji wyższych przełożonych Zamawiającego. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy. 9. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Automatyczne liczniki leukocytów
Beschreibung: Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Fotele do pobierania krwi.
Beschreibung: Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Hemoglobinometry.
Beschreibung: Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Łaźnie wodne.
Beschreibung: Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Mikroskopy.
Beschreibung: Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.6 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: pH-metry.
Beschreibung: Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.7 do SWZ.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Automatyczne liczniki leukocytów
Lot: LOT-0003
Title: Fotele do pobierania krwi.
Lot: LOT-0004
Title: Hemoglobinometry.
Lot: LOT-0005
Title: Łaźnie wodne.
Lot: LOT-0006
Title: Mikroskopy.
Lot: LOT-0007
Title: pH-metry.