501765-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Zakup wraz z dostawą samochodów patrolowo-gaśniczych w ramach „Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów PPOŻ2”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą samochodów patrolowo-gaśniczych w ramach „Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów PPOŻ2”
BeschreibungDostawa 69 (słownie: sześćdziesięciu dziewięciu) samochodów patrolowo – gaśniczych w ramach realizacji projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2).
Interne KennungDZ.270.57.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/ckps/proceedings.Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w SWZ zamieszczonej na Platformie zakupowej w załącznikach do niniejszego postępowania.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa 69 (słownie: sześćdziesięciu dziewięciu) samochodów patrolowo – gaśniczych w ramach realizacji projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2).
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie nie ma prawa opcji