501793-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych, żywienia, suplementów, wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Szpitala w Rawie Mazowieckiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych, żywienia, suplementów, wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Szpitala w Rawie Mazowieckiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych/wyrobów medycznych, żywienia, suplementów obejmujących pozycje wskazane i szczegółowo opisane w załączniku - formularz asortymentowo-cenowy do SWZ, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w pakietach.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 Leki bardzo silne 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych/wyrobów medycznych, żywienia, suplementów obejmujących pozycje wskazane i szczegółowo opisane w załączniku - formularz asortymentowo-cenowy do SWZ, zgodnie z nazwą i ilością określoną w danym pakiecie.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 Iniekcje 1
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 Leki doustne różne 1
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 Żywienie
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 Leki bardzo silne 2
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 Iniekcje 2
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 Leki oczne
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 Leki wziewne
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 Leki doustne różne 2
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 Leki stosowane zewnętrznie
LosLOT-0011
TitelPakiet 11 Anestetyki wziewne
LosLOT-0012
TitelPakiet 12 Anestetyki dożylne
LosLOT-0013
TitelPakiet 13 Probiotyki, żywność, spec. przeznaczenia
LosLOT-0014
TitelPakiet 14 Środki cieniujące
LosLOT-0015
TitelPakiet 15 Glicyna
LosLOT-0016
TitelPakiet 16 Antybiotyki
LosLOT-0017
TitelPakiet 17 Kontrast
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Sieradzki (PL714)
Country: Poland
General information