501839-2026 - Wettbewerb
Polen – Fräsmaschinen – Zakup tokarek, frezarek oraz wyposażenia pracowni mechanicznej dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup tokarek, frezarek oraz wyposażenia pracowni mechanicznej dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa montaż i uruchomieniu fabrycznie nowych tokarek, frezarki ora urządzeń, oprogramowania i wyposażenia oraz wykonaniu wszystkich niezbędnych usług instalacyjnych zgodnie ze sztuką, zaleceniami producenta i najlepszymi praktykami, koniecznych by dostarczone urządzenia poprawnie funkcjonowały w środowisku Zamawiającego i zapewniały bezusterkową pracę użytkownikom Zamawiającego. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeprowadzenie minimum 3-dniowego szkolenia dla 2 nauczycieli z zakresu obsługi i eksploatacji tokarki CNC i frezarskiego centrum obróbkowego CNC. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ). Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Modernizacja i doposażenie w nowoczesny sprzęt warsztatów w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli” jest współfinansowane ze środków: 1) Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Łódzkiego 2021 – 2027, Priorytet FELD.06 Fundusze europejskie dla łódzkiego przyjaznego mieszkańcom, Działanie FELD.06.01 Infrastruktura edukacyjna, 2) własnych Powiatu Zduńskowolskiego,
Interne KennungIZ-I.272.28.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 4 Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm. Zamawiający będzie stosował procedurę o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczeń, o których mowa w rozdziale XVI pkt 2 i 3 SWZ (tj. załacznik nr 2 i nr 6 do SWZ)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42623000 Fräsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen, 43800000 Werkstattausrüstung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 39532000 Matten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa montaż i uruchomieniu fabrycznie nowych tokarek, frezarki ora urządzeń, oprogramowania i wyposażenia oraz wykonaniu wszystkich niezbędnych usług instalacyjnych zgodnie ze sztuką, zaleceniami producenta i najlepszymi praktykami, koniecznych by dostarczone urządzenia poprawnie funkcjonowały w środowisku Zamawiającego i zapewniały bezusterkową pracę użytkownikom Zamawiającego. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeprowadzenie minimum 3-dniowego szkolenia dla 2 nauczycieli z zakresu obsługi i eksploatacji tokarki CNC i frezarskiego centrum obróbkowego CNC. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen, 43800000 Werkstattausrüstung, 42610000 Lasergesteuerte Werkzeugmaschinen und Bearbeitungszentren, 39532000 Matten, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme