2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud asfaltverhardingen 2027 - 2032
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. onderhoud aan asfaltverhardingen; b. bijkomende werkzaamheden aan elementenverhardingen; c. bijkomende werkzaamheden aan kolken en putten; d. leveringen behorende tot zaken onder a, b en c; e. treffen verkeersmaatregelen ten behoeve van uitvoering van werkzaamheden onder a, b en c. 1
Interne Kennung: 2026-013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1