2. Verfahren
Verfahren
Titel: GAMTINĖS DUJOS, SUSLĖGTOS IKI 200 BAR SLĖGIO
Beschreibung: Uždaroji akcinė bendrovė „Kauno autobusai“ (toliau – Perkantysis subjektas) numato įsigyti gamtines dujas, suslėgtas iki 200 BAR slėgio, tiekiamas per gamtinių dujų technologinių stacionarų ar mobilų įrengimų kompleksą (su užpildymo įranga), pritaikytą autobusų dujų balionų rezervuarų pildymui. Perkamų Prekių savybės ir reikalavimai apibūdinti pirkimo sąlygų 1 priede „Techninė specifikacija“ ir 5 priede „Prekių viešojo pirkimo – pardavimo sutarties projektas“.Perkantysis subjektas nereikalauja pasiūlymo galiojimo užtikrinimo Lietuvos Respublikos civilinio kodekso nustatytais prievolių įvykdymo užtikrinimo būdais. Perkantysis subjektas ekonomiškai naudingiausią pasiūlymą išrenka pagal kainos ir kokybės santykį. Pasiūlymų kainos bus palyginamos be PVM. Ekonomiškai naudingiausiu pasiūlymu laikomas pasiūlymas, kurio ekonominis naudingumas didžiausias - tai dalyvio pasiūlymas, surinkęs daugiausiai balų (daugiausiai galima surinkti 100 balų). Perkantysis subjektas sudaryti pirkimo – pardavimo sutartį siūlo tam tiekėjui, kurio pasiūlymas pripažintas laimėjusiu. Pirkimo – pardavimo sutartis turi būti sudaroma nedelsiant, bet ne anksčiau negu pasibaigė atidėjimo terminas – 10 (dešimt) dienų laikotarpis, kuris prasideda nuo pranešimo apie sprendimą nustatyti laimėjusį pasiūlymą išsiuntimo iš Perkančiojo subjekto CVP IS priemonėmis suinteresuotiems dalyviams dienos ir kuriam pasibaigus sudaroma pirkimo – pardavimo sutartis. Atidėjimo terminas netaikomas, kai vienintelis suinteresuotas dalyvis yra tas, su kuriuo sudaroma pirkimo – pardavimo sutartis, ir nėra suinteresuotų kandidatų.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0