2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba bydlení v rozvojové lokalitě U Stadionu - nové vyhlášení
Beschreibung: Město Zbýšov plánuje rezidenční výstavbu bytů v atraktivní lokalitě u městského stadionu. Rozvoj lokality vychází z dlouhodobého záměru města, od schválení záměru, přes získání vlastnického práva k pozemkům a v současné době probíhající změně územně plánovací dokumentace. Cílem je vznik moderní, udržitelné a funkční zástavby odpovídající aktuálním potřebám a trendům, která citlivě zapadne do současné zástavby a stane se integrální součástí města. Předmětem zamýšlené zakázky je výběr developera (který bude stavebníkem) a uzavření příslušných smluv o prodeji a výstavbě nemovitostí. Bližší popis je obsažen v příloze č. 1 jako představení záměru na výstavbu nemovitostí.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1