2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectleider Fiscale Beheersing - cluster BCO
Beschreibung: De gemeente Rotterdam zoekt een projectleider die regie voert op de doorontwikkeling van de fiscale beheersing binnen de organisatie. Wil jij bijdragen aan het verder professionaliseren, structureren en verankeren van werkwijzen, rollen en samenwerking rond fiscaliteit? Dan is deze tijdelijke projectleiders rol mogelijk wat voor jou!
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000