501924-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Grafik-Design – Usługa przygotowania trzydziestu dwóch projektów graficznych raportów badań wraz z wydrukiem na potrzeby projektu LORP I.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przygotowania trzydziestu dwóch projektów graficznych raportów badań wraz z wydrukiem na potrzeby projektu LORP I.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania projektów graficznych oraz druk raportów z badań dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie w ramach projektu pt. „Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy I” w ramach Działania 9.3. Wsparcie instytucji rynku pracy, (Typ 3) Prowadzenie, publikowanie i upowszechnianie badań i analiz dotyczących sytuacji na regionalnym i lokalnym rynku pracy w ramach regionalnego obserwatorium rynku pracy, programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, w tym: 1) Wykonanie projektów graficznych trzydziestu dwóch Raportów analitycznych i ekspertyz w wersji do druku, 2) Wykonanie projektów graficznych trzydziestu dwóch Raportów w wersji do opublikowania w sieci Internet, 3) Druk trzydziestu dwóch Raportów wraz z dostawą wydrukowanych egzemplarzy Raportów do siedziby Zamawiającego. 2. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZP.262.23.2025.KSG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1