501924-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Schulmöbel – DAS Meubilair - Schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Meubilair - Schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs
BeschreibungWelkom op de DAS voor de levering van Schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs voor RGO Middelharnis. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze producten ingekocht op het gebied van schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs dat nodig is voor een organisatie als RGO Middelharnis met 1200 leerlingen en 100 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000
TitelSchoolmeubilair Voortgezet Onderwijs
BeschreibungWelkom op de DAS voor de levering van Schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs voor RGO Middelharnis. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze producten ingekocht op het gebied van schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Interne Kennung1