2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Vergader- en personeelsruimtemeubilair
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van vergader- en personeelsruimtemeubilair voor Stichting Katholiek Onderwijs Veluwe-Vallei te Ede. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van vergader- en personeelsruimtemeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle vergader- en personeelsruimtemeubilair dat nodig is voor een organisatie als Stichting Katholiek Onderwijs Veluwe-Vallei met 2632 leerlingen en 300 medewerkers (2018).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: DAS Vergader- en Personeelsruimtemeubilair
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van vergader- en personeelsruimtemeubilair voor Stichting Katholiek Onderwijs Veluwe-Vallei te Ede. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van vergader- en personeelsruimtemeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1