2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Meubilair - Vergader- en personeelsruimte meubilair
Beschreibung: Welkom op de DAS voor de levering van kantoormeubilair voor Stichting Openbaar Onderwijs Houten. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze producten ingekocht op het gebied van Vergader- en personeelsruimte meubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle vergader- en personeelsruimte meubilair dat nodig is voor een organisatie als Stichting Openbaar Onderwijs Houten met 1267 leerlingen en 125 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op de DAS voor de levering van kantoormeubilair voor Stichting Openbaar Onderwijs Houten. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze producten ingekocht op het gebied van Vergader- en personeelsruimte meubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1