2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Budowa odcinków linii kablowych wysokiego napięcia WN 110kV S-103 oraz S-107 wraz z przynależnymi kanalizacjami kablowymi oraz rozbiórka odcinka dwutorowej linii napowietrznej wysokiego napięcia nr S-103/S-107 w rejonie ul. Fabrycznej 1 w Kątach Wrocławskich”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na pełnieniu kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w zakresie inwestycji „Budowa odcinków linii kablowych wysokiego napięcia WN 110kV S-103 oraz S-107 wraz z przynależnymi kanalizacjami kablowymi oraz rozbiórka odcinka dwutorowej linii napowietrznej wysokiego napięcia nr S-103/S-107 w rejonie ul. Fabrycznej 1 w Kątach Wrocławskich”. Nadzór obejmuje następujące branże: branżę elektryczną oraz konstrukcyjno-budowlaną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ.
Interne Kennung: 1/N/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: Ofertę https://schavemaker.pl/cef/ należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: przetargi@schavemaker. com Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami/oświadczeniami należy złożyć w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym pod rygorem nieważności.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Budowa odcinków linii kablowych wysokiego napięcia WN 110kV S-103 oraz S-107 wraz z przynależnymi kanalizacjami kablowymi oraz rozbiórka odcinka dwutorowej linii napowietrznej wysokiego napięcia nr S-103/S-107 w rejonie ul. Fabrycznej 1 w Kątach Wrocławskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na pełnieniu kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w zakresie inwestycji „Budowa odcinków linii kablowych wysokiego napięcia WN 110kV S-103 oraz S-107 wraz z przynależnymi kanalizacjami kablowymi oraz rozbiórka odcinka dwutorowej linii napowietrznej wysokiego napięcia nr S-103/S-107 w rejonie ul. Fabrycznej 1 w Kątach Wrocławskich”. Nadzór obejmuje następujące branże: branżę elektryczną oraz konstrukcyjno-budowlaną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówieni a zawarte są w SWZ.