2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectsecretaris Projectmanagementbureau - cluster SO
Beschreibung: Jij zorgt voor overzicht, structuur en voortgang in complexe projecten en bent de rechterhand van de projectmanager. Je opereert proactief, schakelt gemakkelijk met stakeholders en levert een inhoudelijke bijdrage aan projectresultaten en procesverbetering.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000