2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitaal Dossier JGZ CJG Rijnmond
Beschreibung: CJG wil vanaf 1 januari 2027 in de behoefte van dienstverlening op het gebied van de levering, implementatie/migratie, support en doorontwikkeling van een digitaal Dossier jeugdgezondheidszorg (DD JGZ) worden voorzien. Hiervoor zal een overeenkomst worden gesloten. € 8.670.000 exclusief BTW.
Interne Kennung: 2026-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging overeenkomst