2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Meubilair - Vergader- en personeelsruimte meubilair
Beschreibung: Welkom op de DAS voor de levering van Vergader- en personeelsruimte meubilair voor Stichting Resonans. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze producten ingekocht op het gebied van Vergader- en personeelsruimte meubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle vergader- en personeelsruimte meubilair dat nodig is voor een organisatie als Stichting Resonans met 1237 leerlingen en 586 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: DAS Vergader- en Personeelsruimtemeubilair
Beschreibung: Welkom op de DAS voor de levering van Vergader- en personeelsruimte meubilair voor Stichting Resonans. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze producten ingekocht op het gebied van Vergader- en personeelsruimte meubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Interne Kennung: 1