2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona czynna torfowisk w rezerwatach przyrody Bagno Mostki i Żurawie Bagno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące realizację zadań z zakresu czynnej ochrony przyrody na rezerwatach przyrody „Bagno Mostki” oraz „Żurawie Bagno”, wynikających z Zarządzenia Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Bydgoszczy z dnia 3 grudnia 2018 r. w sprawie ustanowienia planu ochrony dla rezerwatu przyrody „Bagno Mostki” oraz Zarządzenia Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Olsztynie z dnia 12 października 2022 r. w sprawie ustanowienia planu ochrony dla rezerwatu przyrody „Żurawie Bagno”, realizowanych w ramach projektu GMOK.
Interne Kennung: SA.270.3.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust 4 ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ochrona czynna w rezerwacie przyrody Żurawie Bagno
Beschreibung: Zakres prac obejmuje w szczególności zabiegi czynnej ochrony ukierunkowane na ograniczenie procesów sukcesji wtórnej, w tym usuwanie drzew i krzewów (m.in. brzozy) oraz eliminację inwazyjnych gatunków obcych. Celem realizacji zadań jest utrzymanie właściwego stanu ochrony siedlisk przyrodniczych oraz zachowanie ich walorów przyrodniczych zgodnie z obowiązującymi planami ochrony.
Interne Kennung: Pakiet 01
Los: LOT-0002
Titel: Ochrona czynna w rezerwacie przyrody Bagno Mostki
Interne Kennung: Pakiet 02