502048-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia oraz przeglądów, obsługi urządzeń i instalacji gazów medycznych na terenie Szpitala Św. Trójcy w Płocku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia oraz przeglądów, obsługi urządzeń i instalacji gazów medycznych na terenie Szpitala Św. Trójcy w Płocku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia oraz przeglądów, obsługi urządzeń i instalacji gazów medycznych na terenie Szpitala Św. Trójcy w Płocku.
Interne KennungPZOZ/DZP/382/17PN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungŚwiadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia oraz przeglądów, obsługi urządzeń i instalacji gazów medycznych na terenie Szpitala Św. Trójcy w Płocku.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Place of performance
Postal address: Tadeusza Kościuszki 28
Town: Płock
Postcode: 09-402
Country subdivision (NUTS): Płocki (PL923)