2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na podporu a rozvoj APV pro oblast výběru pojistného důchodového pojištění OSVČ – 2024+
Beschreibung: podpora a rozvoj aplikačního programového vybavení pro oblast výběru pojistného důchodového pojištění OSVČ
Vorherige Bekanntmachung: 2192-2025
Interne Kennung: MPSV - SML/2025/00162 (pův. 17/2024-53-56)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001