See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pneumatycznej łodzi ratowniczej typu RIB wraz z przyczepą podłodziową
Beschreibung: Zakres zamówienia: dostawa 1 szt łodzi oraz 1 szt przyczepy. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pneumatycznej łodzi ratowniczej typu RIB wraz z przyczepą podłodziową, fabrycznie nowej, nieużywanej dla Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.
Vorherige Bekanntmachung: 410196-2026
Interne Kennung: NZ-ER/II/PN/7/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34521000 Spezialboote
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34520000 Boote, 34513000 Fischereifahrzeuge, Seenotkreuzer und andere Spezialschiffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pneumatycznej łodzi ratowniczej typu RIB wraz z przyczepa podłodziową
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa pneumatycznej łodzi ratowniczej typu RIB wraz z przyczepą podłodziową, fabrycznie nowej, nieużywanej dla Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.