See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CP-24-550/2025/UE, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 20212027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Vorherige Bekanntmachung: 252976-2025
Interne Kennung: CP-24-550/2025/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Część nr 5; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Zakażenia chirurgiczne oraz HIV/AIDS; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Część nr 6; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Zakażenia chirurgiczne oraz HIV/AIDS; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29
Beschreibung: Część nr 29; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby wewnętrzne - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30
Beschreibung: Część nr 30; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Komunikacja lekarz – pacjent oraz zapobieganie wypaleniu zawodowemu; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31
Beschreibung: Część nr 31; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Komunikacja lekarz – pacjent oraz zapobieganie wypaleniu zawodowemu; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32
Beschreibung: Część nr 32; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Komunikacja lekarz – pacjent oraz zapobieganie wypaleniu zawodowemu; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33
Beschreibung: Część nr 33; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Komunikacja lekarz – pacjent oraz zapobieganie wypaleniu zawodowemu; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37
Beschreibung: Część nr 37; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe, zatrucia i zagrożenia życia w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38
Beschreibung: Część nr 38; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe, zatrucia i zagrożenia życia w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40
Beschreibung: Część nr 40; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): USG w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42
Beschreibung: Część nr 42; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): USG w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44
Beschreibung: Część nr 44; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): USG w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53
Beschreibung: Część nr 53; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Postępy w pediatrii - Kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 55
Beschreibung: Część nr 55; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie pediatrii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 56
Beschreibung: Część nr 56; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie pediatrii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0071
Titel: Część nr 71
Beschreibung: Część nr 71; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory ośrodkowego układu nerwowego. Radioterapia nowotworów wieku dziecięcego z uwzględnieniem protonów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Część nr 72
Beschreibung: Część nr 72; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu chłonnego, TBI; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 72
Los: LOT-0101
Titel: Część nr 101
Beschreibung: Część nr 101; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach geriatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Aktywność ruchowa i odżywianie w promocji zdrowia i rehabilitacji osób starszych; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 101
Los: LOT-0102
Titel: Część nr 102
Beschreibung: Część nr 102; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach geriatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby jamy ustnej, otolaryngologiczne, choroby oczu, zmiany dermatologiczne u osób w wieku podeszłym; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 102
Los: LOT-0103
Titel: Część nr 103
Beschreibung: Część nr 103; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach geriatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby psychiczne i neurologiczne najczęściej występujące u osób w wieku podeszłym; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 103
Los: LOT-0104
Titel: Część nr 104
Beschreibung: Część nr 104; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach geriatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby psychiczne i neurologiczne najczęściej występujące u osób w wieku podeszłym; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 104
Los: LOT-0105
Titel: Część nr 105
Beschreibung: Część nr 105; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach geriatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Problemy onkologiczne i opieki paliatywnej w geriatrii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 105
Los: LOT-0108
Titel: Część nr 108
Beschreibung: Część nr 108; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach geriatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Zaburzenia odporności, infekcje i choroby hematologiczne i przewodu pokarmowego w wieku podeszłym (starszym); Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 108
Los: LOT-0109
Titel: Część nr 109
Beschreibung: Część nr 109; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach geriatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Zaburzenia odporności, infekcje i choroby hematologiczne w wieku podeszłym; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 109
Los: LOT-0111
Titel: Część nr 111
Beschreibung: Część nr 111; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Czerniak i inne nowotwory skóry; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 111
Los: LOT-0114
Titel: Część nr 114
Beschreibung: Część nr 114; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Mięsaki tkanek miękkich i kości; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 114
Los: LOT-0119
Titel: Część nr 119
Beschreibung: Część nr 119; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory płuca i klatki piersiowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 119
Los: LOT-0120
Titel: Część nr 120
Beschreibung: Część nr 120; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory płuca i klatki piersiowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 120