2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj komunikační a systémové infrastruktury II
Beschreibung: Záměrem zadavatele je rozvoj spolehlivé, vysoce dostupné, bezpečné a dostatečně výkonné komunikační a systémové infrastruktury (dále jen „KSI“), která je nezbytným základem pro spolehlivý provoz jednotlivých aplikací v rámci informačního systému MPSV, Úřadu práce ČR, Státního úřadu inspekce práce a Úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí. KSI tak představuje z pohledu spolehlivého a efektivního poskytování služeb strategickou platformu MPSV.
Vorherige Bekanntmachung: 36923-2022
Interne Kennung: VZ 17/2022 (II.Q/2026)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 48810000 Informationssysteme, 72800000 Computerrevision und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhradil ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ a § 222 odst. 2 ZZVZ následující změnu závazku vyplývajícího z této Rámcové dohody. Dodavatel je oprávněn předložit Objednateli jiný typ Zařízení (HW) než je specifikován v této Rámcové dohodě nebo v konkrétní Prováděcí smlouvě, a to za cenu nikoliv vyšší než sjednanou, jestliže: - specifikovaný typ Zařízení přestal být výrobcem vyráběn a není na trhu v České republice již dostupný, nebo - specifikovaný typ Zařízení přestal být výrobcem v České republice podporován, nebo - je možné dodat Objednateli modernější a výkonnější typ Zařízení. Více viz Rámcová dohoda na zajištění rozvoje komunikační a systémové infrastruktury MPSV.