2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej w Gminie Wodzisław Śląski w latach 2027-2029
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: 1) Część nr 1 - Zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 43 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi. 2) Część nr 2 - Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 43 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przy czym wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część/części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale III SWZ oraz w Załącznikach nr 3A i 3B do SWZ.
Interne Kennung: ZAM.271.1.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup energii elektrycznej
Beschreibung: Część nr 1 - Zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 43 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi.
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Część nr 2 - Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 43 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi.