502157-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Dyje, poldr Přítluky – DSP, DPS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDyje, poldr Přítluky – DSP, DPS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je obstarání všech služeb souvisejících s plněním předmětu zakázky zahrnující zpracování projektové dokumentace pro vydání povolení stavby včetně získání pravomocného povolení stavby, projektové dokumentace pro provedení stavby včetně dozoru projektanta a zpracování plánu BOZP oprávněnou osobou. Plnění předmětu zakázky bude zajištěno s využitím Společného datového prostředí (CDE) a zpracování projektových dokumentací bude zajištěno s využitím metody BIM (Building Information Management).
Interne KennungDyje, poldr Přítluky – DSP, DPS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenne