502179-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen – Blokové betonové transformovny VN/NN 22/0,4 kV III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBlokové betonové transformovny VN/NN 22/0,4 kV III
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky blokových betonových transformoven VN/NN 22/0,4 kV. Předmět plnění veřejné zakázky je v souladu s § 101 zákona rozdělen na tři části: Část A: Nepochozí stanice Část B: Pochozí stanice Část C: Smart stanice Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách.
Vorherige Bekanntmachung5792-2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást A – Nepochozí stanice
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou dodávky blokových betonových transformoven vn/nn 22/0,4 kV – nepochozích stanic.
Interne KennungBBT_A_Nepochozi_stanice
LosLOT-0003
TitelČást C – Smart stanice
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou dodávky blokových betonových transformoven vn/nn 22/0,4 kV – smart stanic.
Interne KennungBBT_C_Smart_stanice
LosLOT-0002
TitelČást B – Pochozí stanice
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou dodávky blokových betonových transformoven vn/nn 22/0,4 kV – pochozích stanic.
Interne KennungBBT_B_Pochozi_stanice