502210-2026 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Nowoczesne zarządzanie krajobrazem i infrastrukturą drogową poprzez inwentaryzację zasobów i budowę baz danych przestrzennych oraz uruchomienie nowych e-usług w mieście Zduńska Wola
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNowoczesne zarządzanie krajobrazem i infrastrukturą drogową poprzez inwentaryzację zasobów i budowę baz danych przestrzennych oraz uruchomienie nowych e-usług w mieście Zduńska Wola
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie inwentaryzacji zasobów przestrzennych wraz z budową baz danych oraz uruchomienie e-usług publicznych w celu zwiększenie jakości zarządzania infrastrukturą drogową i krajobrazem miasta Zduńska Wola. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 4 Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72400000 Internetdienste, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001