See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia z interwencją wyspecjalizowanej grupy interwencyjnej na terenach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi: 1) stałej ochrony fizycznej obiektów, terenów, osób i mienia oraz wyspecjalizowanej grupy interwencyjnej; 2) doraźnej ochrony imprez (wydarzeń), które nie będą imprezami masowymi wraz z wyspecjalizowaną grupą interwencyjną.
Interne Kennung: RZP.243.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia z interwencją wyspecjalizowanej grupy interwencyjnej na terenach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, w okresie 24 miesięcy