See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstraňování a oklešťování stromoví podél DS (Průseky) VIII
Beschreibung: Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, s.r.o., Brno - Černá Pole, Lidická 1873/36, 602 00: a) odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž b) veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování. c) Zhotovitel bude při realizaci využívat postupy šetrné k životnímu prostředí s ohledem na význam lokality, přítomnou vegetaci a cenné biotopy a druhy s cílem zachovat nebo zlepšit stav biotopu. Informace o způsobu údržby průseků jsou určeny na základě mapování a plánování a zhotovitel je obdrží od zadavatele (týká se části 1, 2, 3). Pokud tyto informace doposud nejsou dostupné, zhotovitel si podle postupu daného zadavatelem zajistí sám a před vlastní realizací je předá k validaci zadavateli (týká se částí 5, 8, 10 a 11). Výsledky mapování a plánování jsou dostupné pro oblasti 1, 2, 3. V oblastech 5, 8, 10 a 11 předpokládáme mapování pouze v zadávaných úsecích pro údržbu ochranného pásma VVN. Pokud se v oblasti 1, 2 a 3., kde jsou dostupné výsledky mapování nebude situace na místě odpovídat výsledkům plánování a navrženému cílového stavu, bude toto místo domapováno zhotovitelem. Předmět veřejné zakázky je podrobně popsán v přílohách Zadávací dokumentace jejichž součástí je návrh Smlouvy o dílo. Dodavatelé kvalifikováni do kategorie II. – napěťová hladina VVN jsou oprávnění podat nabídku do jedné nebo více níže uvedených částí: • část 1 – Čechy VVN A (ČB) • část 2 – Čechy VVN B (JH) • část 3 – Čechy VVN C (PI) • část 5 – Střed VVN A (BR) • část 8 – Morava VVN A (OT) • část 10 – Morava VVN C (ZN) • část 11 – Morava VVN D (HO)
Vorherige Bekanntmachung: 225710-2026
Interne Kennung: Průseky VIII
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Druh (předmět) veřejné zakázky (§ 14 ZZVZ): Veřejná zakázka na služby navazující na zavedený systém kvalifikace s názvem „Systém kvalifikace – Odstraňování a oklešťování stromoví podél DS (Průseky) II“, ev. č. zakázky ve Věstníku veřejných zakázek: Z2023-058048, určenou všem prokvalifikovaným účastníkům v kategorii II. – napěťová hladina VVN (těm, kteří obdrželi Rozhodnutí o zařazení do Systému kvalifikace). Systém kvalifikace je veden společností EG.D Holding, a.s., se sídlem Lidická 1873/36, Černá Pole, 602 00 Brno, IČO: 28085400. Zadavatel uvedený systém kvalifikace využívá v souladu s § 165 odst. 5 zákona. Práva, povinnosti či podmínky touto dokumentací neupravené se řídí zákonem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: část 3 – Čechy VVN C (PI)
Beschreibung: Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, s.r.o., Brno - Černá Pole, Lidická 1873/36, 602 00
Interne Kennung: ČÁST 3 - PI
Los: LOT-0001
Titel: část 1 – Čechy VVN A (ČB)
Interne Kennung: ČÁST 1 - ČB
Los: LOT-0009
Titel: část 11 – Morava VVN D (HO)
Interne Kennung: ČÁST 11 - HO
Los: LOT-0004
Titel: část 2 – Čechy VVN B (JH)
Interne Kennung: ČÁST 2 - JH
Los: LOT-0006
Titel: část 5 – Střed VVN A (BR)
Interne Kennung: ČÁST 5 - BR
Los: LOT-0007
Titel: část 8 – Morava VVN A (OT)
Interne Kennung: ČÁST 8 - OT
Los: LOT-0008
Titel: část 10 – Morava VVN C (ZN)
Interne Kennung: ČÁST 10 - ZN