502236-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Personenkraftwagen – Najem vozil za obdobje 60 mesecev
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem vozil za obdobje 60 mesecev
Beschreibung: Predmet javnega naročila je operativni (full service) najem vozil za obdobje 60 mesecev. Operativni namen vključuje celovito uporabo, vzdrževanje in upravljanje vozil, pri čemer mesečni najem vključuje: vozilo, registracijo in vse upravne postopke, zavarovanja (AO, AO+, kasko zavarovanji z odbitno franšizo), redno in izredno vzdrževanje vključno s storitvijo in materiali, servisiranje po navodilih proizvajalca, pnevmatike in njihovo upravljanje, asistenco na cesti doma, nadomestno vozilo, vse stroške popravil iz običajne uporabe vozila in obvezno opremo vozila.
Interne Kennung: JN-76345
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bencinsko vozilo
Beschreibung: Sklop 1: Bencinsko vozilo
Interne Kennung: 520680
Los: LOT-0002
Titel: Brezemisijsko vozilo
Beschreibung: Sklop 2: Brezemisijsko vozilo
Interne Kennung: 520681
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-76345
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bencinsko vozilo
Description: Sklop 1: Bencinsko vozilo
Internal identifier: 520680
Lot: LOT-0002
Title: Brezemisijsko vozilo
Internal identifier: 520681