2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych OISW w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych OISW w Łodzi. Zamówienie realizowane w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Miejscem realizacji zamówienia będą jednostki penitencjarne zgodnie z wykazem określonym poniżej. Wykaz jednostek penitencjarnych i ich lokalizacja: 1 Areszt Śledczy w Łodzi, ul. Smutna 21, 91-729 Łódź 2 Zakład Karny Nr 1 w Łodzi, ul. Beskidzka 54, 91-612 Łódź 3 Oddział Zewnętrzny w Łodzi, ul. J. I. Kraszewskiego 1/5, 93-161 Łódź 4 Areszt Śledczy w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Wronia 76/90, 97-300 Piotrków Tryb. 5 Oddział Zewnętrzny w Goleszach, ul. Golesze Parcela 20, 97-320 Wolbórz 6 Zakład Karny w Sieradzu, ul. Orzechowa 5, 98-200 Sieradz 7 Oddział Zewnętrzny w Sieradzu, ul. Torowa 2, 98-200 Sieradz 8 Zakład Karny w Łowiczu ul. Wiejska 3, 99-400 Łowicz 9 Zakład Karny w Garbalinie, ul. Garbalin 18, 99-100 Łęczyca 10 Zakład Karny Kluczborku, ul. Katowicka 4, 46-200 Kluczbork 11 Zakład Karny w Sierakowie Śląskim, ul. Cegielniana 13, 42-793 Ciasna Przedmiot zamówienia podzielono na cztery części. Część 1 – Sprzęt budowlany; Część 2 – Sprzęt ogrodniczy; Część 3 – Sprzęt fryzjerski; Część 4 – Sprzęt medyczny.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511200 Forken für Gartenarbeit, 39712200 Geräte zur Haarpflege, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych OISW w Łodzi. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w dokumentach zamówienia - OPZ - załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 44511200 Forken für Gartenarbeit
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte