2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Civiel personeel op gebied van stedelijk water-, riool- en geohydrologisch advies, bodemonderzoek en -advies en ecologisch advies
Beschreibung: Inhuur van civiel personeel op het gebied van stedelijk water-, riool- en geohydrologisch advies, bodemonderzoek en -advies en ecologisch advies. De Aanbestedende Dienst wil gedurende de looptijd van deze Opdracht een partnership aangaan, zodat er een bestendige relatie tussen opdrachtnemer en opdrachtgever ontstaat. Dit met het doel om de flexibele personeelsbehoefte van de Aanbestedende Dienst op de betreffende vakgebieden van de Overeenkomst snel en met geschikt personeel in te kunnen vullen. De gemeente is op zoek naar Ondernemers die kunnen voorzien in personeel, met de juiste kennis, ervaring en competenties in de vakgebieden stedelijk water-, riool- en geohydrologisch advies, bodemonderzoek en -advies en ecologisch advies. De gemeente zal bovengenoemd partnership gestalte geven door professioneel opdrachtgeverschap, waarbij het geven van een vooruitblik van benodigd personeel een prominente plaats inneemt. De gemeente verwacht van de Ondernemer als aandeel in de samenwerking het adequaat uitvoeren van Nadere Opdrachten, door het tijdig inhuren van bekwaam personeel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste, 98390000 Andere Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Stedelijk water-, riooladvies en geohydrologisch advies
Beschreibung: Inhuur van personeel voor het ontwerpen en dimensioneren van de stedelijke (afval)waterketen (stedelijk water, rioleringsstelsels, persleidingstelsels, geohydrologie, klimaatadaptatie).
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Bodemonderzoek en -advies
Beschreibung: Inhuur van personeel voor de advisering over en begeleiding van (milieu hygiënisch) bodemonderzoek en bodemsanering en het uitvoeren van handmatig en mechanisch veldwerk.
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Ecologisch advies
Beschreibung: Inhuur van personeel voor ecologische advisering binnen stedelijke projecten, waaronder ondersteuning in de planfase, opstellen en beoordeling van onderzoekrapportages en begeleiding van vergunningsprocedures onder de Omgevingswet.