502303-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bürobedarf – Kancelářské potřeby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKancelářské potřeby
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek kancelářských potřeb pro zadavatele a odběratele vč. dopravy do místa určení a ekologická likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky. Předpokládané požadované množství položek, jejich popis a parametry, které mají být dodány je uvedeno v příloze č. 2 Dohody – Stanovení nabídkové ceny. Předmět plnění veřejné zakázky je dále specifikován v příloze č. 3 Dohody – Požadavky na technické parametry. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že předpokládaný počet odebraného množství uvedený v příloze č. 2 Dohody – Stanovení nabídkové ceny je pouze orientační a vyhrazuje si právo neodebrat předpokládaný rozsah uvedený v této příloze.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek kancelářských potřeb pro zadavatele a odběratele vč. dopravy do místa určení a ekologická likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky. Předpokládané požadované množství položek, jejich popis a parametry, které mají být dodány je uvedeno v příloze č. 2 Dohody – Stanovení nabídkové ceny. Předmět plnění veřejné zakázky je dále specifikován v příloze č. 3 Dohody – Požadavky na technické parametry. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že předpokládaný počet odebraného množství uvedený v příloze č. 2 Dohody – Stanovení nabídkové ceny je pouze orientační a vyhrazuje si právo neodebrat předpokládaný rozsah uvedený v této příloze.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMSMT-7689/2025