2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Kantoormeubilair
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van kantoormeubilair voor Stichting Vechtstreek en Venen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van kantoormeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle kantoormeubilair dat nodig is voor een organisatie als Stichting Vechtstreek en Venen met 2500 leerlingen en 250 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van kantoormeubilair voor Stichting Vechtstreek en Venen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van kantoormeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel