See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie, wymiana wkładu podgrzewacza Pp-800-030 wraz z armaturą odcinającą w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim.
Beschreibung: Wykonanie, wymiana wkładu podgrzewacza Pp-800-030 wraz z armaturą odcinającą w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim.
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZWS/00454/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50514000 Reparatur und Wartung von Metallbehältern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZWR/00235/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP