See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Talvevalgustus
Beschreibung: Hange on jaotatud kaheks osaks: 1. osa - pakkuja valgusdekoratsioonide rentimine, paigaldamine ja demonteerimine 2. osa - hankija valgusdekoratsioonide paigaldamine ja demonteerimine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312838-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Talvevalgustuse rent, paigaldus ja demonteerimine 2026-2029 hooajal
Beschreibung: Täpsemad tingimused hanke alusdokumentides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312838-0001
Los: LOT-0002
Titel: Talvevalgustuse paigaldamine ja demonteerimine 2026/2027 hooajal
Beschreibung: Täpsemad tingimused hanke alusdokumentides / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312838-0002