502426-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Schulmöbel – DAS Kantoormeubilair
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Kantoormeubilair
BeschreibungWelkom op de DAS voor de levering van kantoormeubilair voor O.S.G. De Hogeberg. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze producten ingekocht op het gebied van kantoormeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle kantoormeubilair dat nodig is voor een organisatie als OSG de Hogeberg met 752 leerlingen en 100 medewerkers (2018).
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDAS Kantoormeubilair
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel