502454-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Pflanzenöle – 23-058.10 Olej řepkový – pořízení a ochraňování
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel23-058.10 Olej řepkový – pořízení a ochraňování
BeschreibungPředmětem VZ je pořízení a ochraňování 50 tun surového oleje řepkového (dále také „surový olej“) a dále pořízení a ochraňování 30 tun jedlého oleje řepkového (dále také „jedlý olej“). Surový a jedlý olej bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen na 2 samostatné části, a sice: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun surového oleje, 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 30 tun jedlého oleje.
Interne Kennung10425/25-SSHR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15411100 Pflanzenöle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část VZ: Dodávka a ochraňování 50 tun surového oleje
BeschreibungDodávka a ochraňování 50 tun surového oleje.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenBlíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
LosLOT-0002
Titel2. část VZ: Dodávka a ochraňování 30 tun jedlého oleje
BeschreibungDodávka a ochraňování 30 tun jedlého oleje.
Interne Kennung2