502466-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – VZ 38.26 Zpracování projektové dokumentace „Výstavba nového bytového domu na ul. Kotlářova v Ostravě-Zábřehu“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ 38.26 Zpracování projektové dokumentace „Výstavba nového bytového domu na ul. Kotlářova v Ostravě-Zábřehu“
BeschreibungPředmětem plnění je zpracování PD pro stavební akci „Výstavba nového bytového domu na ul. Kotlářova v Ostravě Zábřehu“. Součástí je zpracování projektové dokumentace pro povolení záměru na základě Studie proveditelnosti z 01/2016 zpracované společností KDB Consulting s.r.o.
Interne KennungVZ 38.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb v souladu s ust. § 100 odst. 3 zákona vyvstane-li potřeba projektovou dokumentaci upravit či doplnit dle podmínek vyhlášeného dotačního titulu (dotační výzvy). Hodinová sazba za zpracování úprav / doplnění díla je smluvně sjednána v Čl. II. bod 10. smlouvy o dílo, přičemž celková cena za úpravy / doplnění díla bez DPH nepřevýší 10 % celkové ceny díla bez DPH uvedené v čl. IV. odst. 1 smlouvy. Úpravy / doplnění díla dle tohoto odstavce musí být zahájeny do 3 let ode dne uzavření smlouvy a týkají se jak rozpracované projektové dokumentace, tak již dokončené projektové dokumentace.