502515-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Dynamický nákupní systém na opravy volných bytů a nebytových prostor v bytových domech
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na opravy volných bytů a nebytových prostor v bytových domech
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou zadávány veřejné zakázky na opravy volných bytů a nebytových prostor v bytových domech ve správě městské části Brno – Královo Pole. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou stavební práce spočívající v opravách volných bytů a nebytových prostor v bytových domech ve správě městské části Brno – Královo pole. Opravy budou zahrnovat zejména opravy elektroinstalace, opravy podlah, opravy omítek, výmalby, nátěry, výměny kuchyňských linek, výměny vstupních dveří do bytů a nebytových prostor, výměny vnitřních dveří, výměny zařizovacích předmětů (vodovodních baterií, WC, umyvadel apod.) apod. a dále úklid po provedení oprav.
Vorherige Bekanntmachung613527-2023
Interne KennungN006/23/V00027663
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o dynamický nákupní systém („DNS“) pro zadávání veřejných zakázek na základě zavedeného DNS ve smyslu § 138 a násl. zákona . 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“). DNS je zaváděn s přiměřeným použitím pravidel pro užší řízení.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser, 45211310 Bau von Badezimmern, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0008
TitelOprava bytu č. 5 v BD Palackého tř. 13, Brno
BeschreibungPředmětem zakázky jsou stavební práce spočívající v opravě bytů a nebytových prostor v bytových domech ve správě městské části Brno - Královo Pole. Opravy zahrnují zejména opravy elektroinstalace, opravy podlah, opravy omítek, výmalby, nátěry, výměny kuchyňských linek, výměny vstupních dveří do bytů a nebytových prostor, výměny vnitřních dveří, výměny zařizovacích předmětů (vodovodních baterií, WC, umyvadel apod.) apod. a dále úklid po provedení oprav.
Interne Kennung8
LosLOT-0007
TitelOprava bytu č. 5 v BD Tererova 7 a bytu č. 2 v BD Tererova 9, Brno
Interne Kennung7
LosLOT-0003
TitelOprava bytu č. 8 v BD Tábor 49, Brno
Interne Kennung3
LosLOT-0001
TitelOprava bytu č. 9 v BD Tererova 10, Brno
Interne Kennung1
LosLOT-0009
TitelOprava bytu č. 16 v BD Poděbradova 58, Brno
Interne Kennung9
LosLOT-0006
TitelOprava bytu č. 14 v BD Tábor 53, Brno
Interne Kennung6
LosLOT-0010
TitelOprava bytu č. 13 v BD Purkyňova 91a, Brno
Interne Kennung10
LosLOT-0002
TitelOprava bytu č. 65 v BD Herčíkova 1, Brno
Interne Kennung2
LosLOT-0004
TitelOprava bytu č. 30 v BD Ant. Macka 9, Brno
Interne Kennung4
LosLOT-0011
TitelOprava bytu č. 7 v BD Tábor 43, Brno
Interne Kennung11
LosLOT-0005
TitelOprava bytu č. 9 v BD Kosmova 9, Brno
Interne Kennung5