2. Verfahren
Verfahren
Titel: 82.2026 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 (dziewięć) odrębnych części, z których każda podlega osobnej ocenie i obejmuje następujące pozycje: Część 1 Acroprep ADV 96 350 ul Omega 3k 10pk - płytka filtracyjna 96-dołkowa do przygotowywania próbek proteomicznych LC-MS/MS, pakowana po 10 sztuk, numer katalogowy – 8033 lub równoważna: - 1 opakowanie (Z-2512/623/26) - 1 opakowanie (Z-2512/649/26) Część 2 CaF2 Roman grade polished window, 13 mm dia x 1 mm thick – polerowana płytka z fluorku wapnia (dysk optyczny) do spektroskopii Ramana, numer katalogowy- CAFP13-1R lub równoważna – 18 sztuk (Z-2512/617/26) Część 3 9 mm combination seal, PP short thread cap, blue, centre hole, silicone white/ptfe blue - kompletna zakrętka chromatograficzna do fiolek autosamplerowych LCMS/MS, pakowana po 1000 sztuk, numer katalogowy- C39RG-09B lub równoważna: - 1 opakowanie (Z-2512/628/26) - 1 opakowanie (Z-2512/650/26) Część 4 Wilson Wolf, G- Rex 24 Well Cell Culture Plate Gentaur - jednorazowa, otwarta, wielodołkowa płytka do hodowli komórkowej, 24- dołkowa, 1 sztuka w opakowaniu, numer katalogowy - 80192M lub równoważna - 4 sztuki (Z-2512/632/26) Część 5 1. Pipetor Sanlab SU1730 - do pipet o pojemności od 0,1 do 100 ml, w zestawie z akumulatorem litowo - jonowym, stojakiem stołowym i ładowarką, numer katalogowy - D-8730 lub równoważny - 1 sztuka (Z-2512/562/26) 2. Pompka do pipet - numer katalogowy- 6-2301 lub równoważna - 1 sztuka (Z-2512/562/26) Część 6 TransFix/EDTA 3 ml Vacuum Blood Collection Tubes - probówki do próżniowego pobierania krwi, 50 sztuk, numer katalogowy - TVT-03-50 lub równoważne - 1 opakowanie (Z-2512/610/26) Część 7 Płytki reakcyjne LightCycler 480 Multiwell Plate 96 White - 96-dołkowe płytki do analiz Real-Time PCR kompatybilne z systemem LightCycler® 480 II (5 x 10 płytek), numer katalogowy - 4729692001 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2512/661/26) Część 8 Komora zliczeniowa Burkera z zaciskami sprężynowymi, numer katalogowy - K-8512 lub równoważna - 2 sztuki (Z-2512/660/26) Część 9 1. IHC Microscope Slides FLEX - specjalistyczne szkiełka mikroskopowe 500 szt., numer katalogowy - K8020 lub równoważne - 1 opakowanie (Z-2512/604/26) 2. User-Fillable Reagent Bottles 5 ml - butelki plastikowe na odczynniki, kolor - białomleczne, półprzeźroczyste, kształt prostopadłościan, w środku butelki insert w kształcie walca, z zakrętką, 5 ml, 25 szt., numer katalogowy - SK200 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2512/604/26) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 9 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Zamawiający, opisując przedmiot zamówienia, wymienił nazwę producenta oraz numery katalogowe sprzętu laboratoryjnego, celem wskazania standardów jakościowych produktu oraz dokładnego określenia przedmiotu zamówienia. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 6 Pzp, dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. ofert o parametrach i właściwościach nie gorszych niż wyspecyfikowane przez Zamawiającego w Arkuszu informacji technicznej Załącznik nr 2 do SWZ (część 1 - 9). 5. W przypadku oferowania produktu innego niż podany przez Zamawiającego, Wykonawca obowiązany jest wykazać w ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez podanie odpowiednio w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ (część 1 - 9), nazwy oferowanego produktu, nazwy producenta i numeru katalogowego, bądź innych cech jednoznacznie wskazujących na zaoferowane produkty. Produkty równoważne muszą: 1) Posiadać skład oraz cechy jak sprzęt laboratoryjny wyspecyfikowany w Załączniku nr 2 do SWZ (część 1 - 9), 2) Posiadać pojemność i masę opakowań jak sprzęt laboratoryjny wskazany w Załącznik nr 2 do SWZ (część 1 - 9), 3) Posiadać okres gwarancji nie krótszy niż w przypadku ich odpowiedników z Załącznika nr 2 do SWZ (część 1 - 9). 6. Termin realizacji przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia – maks. 21 dni roboczych od daty podpisania umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony z powodu składania ofert odbywającego się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Prawa zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Acroprep ADV 96 350 ul Omega 3k 10pk - płytka filtracyjna 96-dołkowa do przygotowywania próbek proteomicznych LC-MS/MS, pakowana po 10 sztuk, numer katalogowy – 8033 lub równoważna: - 1 opakowanie (Z-2512/623/26) - 1 opakowanie (Z-2512/649/26)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: CaF2 Roman grade polished window, 13 mm dia x 1 mm thick – polerowana płytka z fluorku wapnia (dysk optyczny) do spektroskopii Ramana, numer katalogowy- CAFP13-1R lub równoważna – 18 sztuk (Z-2512/617/26)
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: 9 mm combination seal, PP short thread cap, blue, centre hole, silicone white/ptfe blue - kompletna zakrętka chromatograficzna do fiolek autosamplerowych LCMS/MS, pakowana po 1000 sztuk, numer katalogowy- C39RG-09B lub równoważna: - 1 opakowanie (Z-2512/628/26) - 1 opakowanie (Z-2512/650/26)
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Wilson Wolf, G- Rex 24 Well Cell Culture Plate Gentaur - jednorazowa, otwarta, wielodołkowa płytka do hodowli komórkowej, 24- dołkowa, 1 sztuka w opakowaniu, numer katalogowy - 80192M lub równoważna - 4 sztuki (Z-2512/632/26)
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: 1. Pipetor Sanlab SU1730 - do pipet o pojemności od 0,1 do 100 ml, w zestawie z akumulatorem litowo - jonowym, stojakiem stołowym i ładowarką, numer katalogowy - D-8730 lub równoważny - 1 sztuka (Z-2512/562/26) 2. Pompka do pipet - numer katalogowy- 6-2301 lub równoważna - 1 sztuka (Z-2512/562/26)
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: TransFix/EDTA 3 ml Vacuum Blood Collection Tubes - probówki do próżniowego pobierania krwi, 50 sztuk, numer katalogowy - TVT-03-50 lub równoważne - 1 opakowanie (Z-2512/610/26)
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Płytki reakcyjne LightCycler 480 Multiwell Plate 96 White - 96-dołkowe płytki do analiz Real-Time PCR kompatybilne z systemem LightCycler® 480 II (5 x 10 płytek), numer katalogowy - 4729692001 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2512/661/26)
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Komora zliczeniowa Burkera z zaciskami sprężynowymi, numer katalogowy - K-8512 lub równoważna - 2 sztuki (Z-2512/660/26)
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: 1. IHC Microscope Slides FLEX - specjalistyczne szkiełka mikroskopowe 500 szt., numer katalogowy - K8020 lub równoważne - 1 opakowanie (Z-2512/604/26) 2. User-Fillable Reagent Bottles 5 ml - butelki plastikowe na odczynniki, kolor - białomleczne, półprzeźroczyste, kształt prostopadłościan, w środku butelki insert w kształcie walca, z zakrętką, 5 ml, 25 szt., numer katalogowy - SK200 lub równoważne – 1 opakowanie (Z-2512/604/26)