50254-2024 - Wettbewerb
Belgien – Varia – Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van Bevacizumab
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van Bevacizumab
Beschreibung: Deze opdracht omvat een raamovereenkomst voor het leveren van Bevacizumab. Deze opdracht is van toepassing voor 7 ziekenhuizen: AZ Glorieux Ronse, AZ Groeninge Kortrijk, AZ Maria Middelares Gent, Sint Jozefskliniek Izegem, OLV van Lourdes Ziekenhuis Waregem, Sint-Vincentiusziekenhuis Deinze en AZ Sint-Elisabeth Zottegem.
Interne Kennung: PPP0QV-1756/4024/2023/1756
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van Bevacizumab
Interne Kennung: 2023/1756 1