2. Verfahren
Verfahren
Titel: Žiedo gatvės ruožo nuo Deltuvos g. iki Gedimino g. rekonstravimo ir Žiedo gatvės jungiamųjų gatvių naujos statybos Ukmergės mieste darbai (III etapas)
Beschreibung: Pagal parengtą techninį darbo projektą „Žiedo gatvės ruožo nuo Deltuvos g. iki Gedimino g. rekonstravimo ir Žiedo gatvės jungiamųjų gatvių naujos statybos Ukmergės mieste projektas“ (proj. Nr. 10926, 2021 m.) 2025 m. buvo įsigyti I ir II etapo darbai. Šiuo pirkimu perkami III etapo darbai iki pilno objekto užbaigimo pagal techninį darbo projektą.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0